Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Allan HornstrupAfdelingsleder for Astrofysik og atmosfærefysikDTU Space45 25 97 22allan@space.dtu.dk
Michael Schultz RasmussenAfdelingsleder for Geodæsi og jordobservationDTU Space45 25 96 86msr@space.dtu.dk
John Peter Merryman BoncoriAfdelingsleder for Mikrobølger og telemålingDTU Space45 25 37 55jme@space.dtu.dk
Erik Vilain ThomsenAfdelingsleder, ProfessorDTU Sundhedsteknologi45 25 57 66ervt@dtu.dk
Lars Ryde SchmidtAfdelingssekretærCAS46 77 52 03lary@dtu.dk
Helle Tofte HolmAfdelingssekretærDTU Nutech46 77 53 00htho@dtu.dk
Marianne Harms ØstergaardAfdelingssekretærDTU Sundhedsteknologi35 88 68 79mhos@dtu.dk
Helle Tofte HolmAfdelingssekretærDTU Sundhedsteknologi46 77 53 00htho@dtu.dk
Anita PaghAfdelingssekretærDTU Nutech46 77 52 43apag@dtu.dk
Anita PaghAfdelingssekretærDTU Fysik46 77 52 43apag@dtu.dk
Anne Bank GreenfieldAfdelingssekretærIT Service45 25 72 64annegee@dtu.dk
Michelle Musoni VillendrupAfdelingssekretær /ChefsekretærAUS45 25 11 85mmf@adm.dtu.dk
Flemming Bech JensenAffaldsoperatørDEKOM46 33 63 94flj@dekom.dk
Palle Hoffgaard OlssonAffaldsoperatørDEKOM46 33 63 94palle.olsson@dekom.dk
Helle SørensenAkademisk KoordinatorDTU Management46 77 51 46hels@dtu.dk
Berit WenzellAkademisk Laboratorie TeknikerDTU Nanolab45 25 64 77bewe@dtu.dk
Bjarke Stengaard DrejerAkademisk MedarbejderAPR93 59 68 65bjadre@dtu.dk
Louise LauritzenAkademisk MedarbejerDTU Management45 33 52 65loula@dtu.dk
Ditte Gry IshøyAkademisk koordinatorDTU Kemiteknikdigryi@kt.dtu.dk
Natasja Zandra Nilsson BjærklundAkademisk medarbejdernznbj@dtu.dk
Levke Kristin UbbenAkademisk medarbejderlkrub@dtu.dk
Tamas Botond MeszarosAkademisk medarbejderDTU Fysiktbome@dtu.dk
Marie VachaudAkademisk medarbejderDeICmarvac@dtu.dk
Louise Nørgaard HansenAkademisk medarbejderDTU Miljølnoha@dtu.dk
Joen Stubbe TeglbjærgAkademisk medarbejderDTU Kemiteknikjstte@dtu.dk
Jonas Langeland PedersenAkademisk medarbejderDKUNIjp@dkuni.dk
Adrian Hernández BustosAkademisk medarbejderDTU Kemiadrianb@kemi.dtu.dk
Jakob Høgh SørensenAkademisk medarbejderAUS45 25 11 93jhoso@dtu.dk
Anne Mette SeyfarthAkademisk medarbejderDTU Fødevareinstituttetamse@food.dtu.dk
Anna Naemi WillerAkademisk medarbejderDTU Space45 25 97 06anna@space.dtu.dk
Helle StålungAkademisk medarbejderDTU Space45 25 35 87hlst@space.dtu.dk
Signe GadegaardAkademisk medarbejderAFRI45 25 74 34sgad@dtu.dk
Anders PoulsenAkademisk medarbejderDTU Fødevareinstituttet93 95 90 91andpo@food.dtu.dk
Warren ThompsonAkademisk medarbejderDTU Fysik46 77 46 08wathom@dtu.dk
Anne Birgitte Tramm EjdrupAkademisk medarbejderDTU Fysik93 51 08 98abtej@dtu.dk
Jeppe SeidenfadenAkademisk medarbejderAFRI93 51 16 52jepse@dtu.dk
Clara Knaake PedersenAkademisk medarbejderAUS45 25 11 53cknpe@dtu.dk
Edite Maria Tiago Gomes MartinsAkademisk medarbejderDTU Kemiteknikemati@kt.dtu.dk
Jennifer HemphillAkademisk medarbejderDTU Bioengineeringjlehe@dtu.dk
Dennis Krogsgaard HøjlundAkademisk medarbejderAFRI93 51 06 25denhoj@dtu.dk
Annette Buhl SørensenAkademisk medarbejderDTU Fysik45 25 32 78abuh@fysik.dtu.dk
Anne-Mette KronerAkademisk medarbejderDTU Aqua93 51 17 18amkro@aqua.dtu.dk
Maria Krüger-JohnsenAkademisk medarbejderDTU Aqua21 31 63 93mkru@aqua.dtu.dk
Jeppe OlsenAkademisk medarbejderDTU Aqua93 51 14 53jepol@aqua.dtu.dk
Seyed Mohammad AsadzadehAkademisk medarbejderDTU Elektro45 25 35 62semoasa@elektro.dtu.dk
Thai Dinh PhamAkademisk medarbejderIT Servicethad@dtu.dk
Therese Birgitte ChristoffersenAkademisk medarbejderDTU Aqua93 59 68 06thbi@aqua.dtu.dk
Sandra Sikia Gemynthe BoermanAkademisk medarbejderIT Servicessgbo@dtu.dk
Helen FodnæssAkademisk medarbejderDTU Fødevareinstituttethelf@food.dtu.dk
Jakob SkovAkademisk medarbejderDTU Aqua22 34 47 22jsko@aqua.dtu.dk
Jacob Günther SchmidtAkademisk medarbejderDTU Aquajacsc@aqua.dtu.dk
Julie Olivia DaviesAkademisk medarbejderDTU Aqua35 88 33 38joco@aqua.dtu.dk
Tomas StruckoAkademisk medarbejderDTU Bioengineering45 25 25 81tomst@dtu.dk
Julie Josias NielsenAkademisk medarbejderDTU Aqua93 51 12 45jjni@aqua.dtu.dk
Alexander Rietz VesterhaugeAkademisk medarbejderDTU Space50 93 01 33alves@space.dtu.dk
Axel AhrensAkademisk medarbejderDTU Sundhedsteknologiaahr@dtu.dk
Davide PlacidoAkademisk medarbejderDTU Sundhedsteknologidaplaci@dtu.dk
Louise KochAkademisk medarbejderAFRIjmalo@dtu.dk
Samuel LukacAkademisk medarbejderDTU Spacesamlu@space.dtu.dk
Astrid Kofod TrudslevAkademisk medarbejderDTU Skylabakotr@dtu.dk
Paul McginnityAkademisk medarbejderDTU Space45 25 36 08paumc@space.dtu.dk
Jonathan StounbergAkademisk medarbejderDTU Aquajostou@aqua.dtu.dk
André Ørbæk BertelsenAkademisk medarbejderDTU Fysikabobe@dtu.dk
Snjezana SkocajicAkademisk medarbejderDTU Byg45 25 40 07ssk@byg.dtu.dk
Michal Marek UrbanczykAkademisk medarbejderDTU Kemiteknik93 51 35 65micur@kt.dtu.dk
Louisa ObariAkademisk medarbejderDTU Sundhedsteknologilouoba@dtu.dk
Jette Sejer KjeldgaardAkademisk medarbejderDTU Fødevareinstituttet35 88 62 69jetk@food.dtu.dk
Ergys KajoAkademisk medarbejderDeICerkajo@dtu.dk
Pil Møntegaard FredericiaAkademisk medarbejderDTU Sundhedsteknologi46 77 53 39pilf@dtu.dk
Susanne Karlsmose PedersenAkademisk medarbejderDTU Fødevareinstituttet35 88 66 01suska@food.dtu.dk
Lene Møller ChristensenAkademisk medarbejderDTU Fødevareinstituttet35 88 75 11lmch@food.dtu.dk
Adam StahlAkademisk medarbejderAØRadams@dtu.dk
Adam StahlAkademisk medarbejderIT Service93 59 68 33adams@dtu.dk
Jakob LaustsenAkademisk medarbejderDKUNIjakla@dtu.dk
Christian Riisager-SimonsenAkademisk medarbejderDTU Aqua91 37 00 58chrii@aqua.dtu.dk
Jakob Grünewald HjørringgaardAkademisk medarbejderDTU Sundhedsteknologi46 77 49 64jakg@dtu.dk
Jennifer FangelAkademisk medarbejderDTU Fødevareinstituttetjenfa@food.dtu.dk
Pernille NilssonAkademisk medarbejderDTU Fødevareinstituttet35 88 66 08pnil@food.dtu.dk
Rasmus Dithmar MünterAkademisk medarbejderDTU Sundhedsteknologiramila@dtu.dk
Lene Laursen ChristensenAkademisk medarbejderDTU Aqua61 39 63 04lelach@aqua.dtu.dk
Gitte Elvers-ThomsenAkademisk medarbejder (PA)DTU Bioengineering45 25 25 97gitel@dtu.dk
Ossi Pekka Samuel KallunkiAkademisk medarbjderDTU Sundhedsteknologiopska@dtu.dk
Milena VujovicAkademisk medarbjederDTU Sundhedsteknologi42 74 20 93milvu@dtu.dk
Meng XiongAkademisk teknikerDTU Fotonik45 25 63 39menxi@fotonik.dtu.dk
Pascal David Alain BarreauAkvakulturteknikerDTU Aqua61 20 54 14pabar@aqua.dtu.dk
Mikael PedersenAnalysekemikerDTU Fødevareinstituttet35 88 74 29mikp@food.dtu.dk
Mikael Emil OlssonAnalysekemikerDTU Sustain30 56 98 94mieo@env.dtu.dk
Khem Bahadur AdhikariAnalytical ChemistDTU Biosustainkhbaad@biosustain.dtu.dk
Ana Catarina Sobral da RochaAnalytical ChemistDTU Biosustainanaroc@biosustain.dtu.dk
Nemeh Bani OdehAnalytical ChemistDTU Biosustain93 51 00 54nemeh@biosustain.dtu.dk
Karsten Steen JensenAnalytical ChemistDTU Biosustainkasjen@biosustain.dtu.dk
Marija RakasAnalytikerIT Servicemarak@dtu.dk
Philip Christian ØrumAnlægsgartnerelevCAS40 60 47 04phior@dtu.dk
David NewcombeAnlægsgartnerelevCAS93 51 07 68davne@dtu.dk
Jeppe Klitte SørensenAnlægsgartnerelevCAS40 60 47 12jekls@dtu.dk
Julie Holm NielsenAnlægskonsulentAØR45 25 11 01juho@adm.dtu.dk
Joan PedersenAnlægskonsulentAØR45 25 01 49joape@dtu.dk
Louise Vejrup HansenAnlægskonsulentAØR45 25 02 06lovha@adm.dtu.dk
Anders BjerreAnlægskonsulentAØR45 25 78 06andersb@adm.dtu.dk
Eduardo SimoesAnsat på LevitateDTU Skylabjol@letslevitate.com