Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Michael Blohm LaursenIT-specialistØSS samarbejdet mibl@dtu.dk
Morten WillatzenAssistentØSS samarbejdet morwi@dtu.dk
Hanne Rue RasmussenUdviklingskonsulentØSS samarbejdet hrura@dtu.dk
Ole Frost HansenWindSensor46 77 55 25ole.frost@windsensor.dk
Michaela Bille JohannessenKontorassistentDTU Veterinærinstituttetmbijo@dtu.dk
Claus LigaardFærgeførerDTU Veterinærinstituttetclli@vet.dtu.dk
Jakob Lund TheodorsenBådførerDTU VeterinærinstituttetJalut@vet.dtu.dk
Tom StorgaardBådførerDTU Veterinærinstituttet20 83 93 27Tsto@vet.dtu.dk
Brian Schütt LarsenArbejdsmiljøkoordinatorDTU Veterinærinstituttet93 51 12 55bsla@vet.dtu.dk
Jan Ulrik PetersenFærgeførerDTU Veterinærinstituttetjanup@vet.dtu.dk
Jan Theodor HansenFærgeførerDTU Veterinærinstituttetjthe@vet.dtu.dk
Martin P. BendsøeProfessor EmeritusRektoratet21 36 27 13mpbe@dtu.dk
Lone HegelundSpecialkonsulentRektoratet45 25 11 29hege@adm.dtu.dk
Anders Overgaard BjarklevRektorRektoratet45 25 10 00DTU-rektor@adm.dtu.dk
Claus NielsenUniversitetsdirektørRektoratet45 25 10 02direktor@adm.dtu.dk
Morten WillatzenGæste ProfessorRektoratetmorwi@dtu.dk
Rasmus LarsenProrektorRektoratet45 25 10 10DTU-provost@dtu.dk
Anne Smedegaard Rundin CordsenSpecialkonsulent og PA for rektorRektoratet45 25 10 01anco@adm.dtu.dk
Carsten Orth Gaarn-LarsenKoncerndirektørRektoratet23 23 00 00coglar@dtu.dk
Mette ErichsenPA og sekretær for Universitetsdirektør og ProrektorRektoratet45 25 10 03meri@adm.dtu.dk
Henrik TäckholmChefkonsulentRektoratet45 25 10 05ht@adm.dtu.dk
Trine RenowBoligkonsulentPKS45 25 92 72tr@pks.nu
Jesper PedersenØkonomichefPKSjp@pks.dk
Mohamed El BahriProjektkonsulentPKS45 25 92 78mb@pks.nu
Sofie LassenØkonomiassistentPKSsl@pks.dk
Tobias TrabergBoligkonsulentPKS45 25 92 76tt@pks.dk
Uffe PrimdahlTeknisk ChefPKSup@pks.dk
Jeanette Ann ToftKontorassistentDTU Biosustainjeato@dtu.dk
Bertrand BoudaudSpecialkonsulentDTU Biosustainberbo@dtu.dk
Hanna Constanza Müller EsparzaPostdocDTU Biosustainhcmes@dtu.dk
Shang Heng Tiffany MakPostdocDTU Biosustainshtma@dtu.dk
CFB SmartPeak CFB SmartPeakDTU Biosustainsmartpeak@biosustain.dtu.dk
Samir Isaac Meramo-HurtadoPostdocDTU Biosustainsisme@dtu.dk
Ninette Gjelstrup ChristensenAØR medarbejderDTU Biosustainnigch@dtu.dk
Sophia AnaniadouAssociate Scientific DirectorDTU Biosustainsopana@biosustain.dtu.dk
Arjun PatelConsultantDTU Biosustainarjunp@biosustain.dtu.dk
Cameron LamoureuxConsultantDTU Biosustaincamlam@biosustain.dtu.dk
Matthew SchinnConsultantDTU Biosustain+1-619-313-9469mattshc@biosustain.dtu.dk
Raegan MinkConsultantDTU Biosustainrmink@biosustain.dtu.dk
Siddharth Manojkumar ChauhanConsultantDTU Biosustainsidcha@biosustain.dtu.dk
Ye GaoConsultantDTU Biosustainyegao@biosustain.dtu.dk
Irina RodionovaConsultantDTU Biosustainirirodi@biosustain.dtu.dk
Kevin RychelConsultantDTU Biosustainkrychel@biosustain.dtu.dk
Ida NedermarkResearch AssistantDTU Biosustainidaned@biosustain.dtu.dk
Dovydas VaitkusMaster StudentDTU Biosustaindovvai@biosustain.dtu.dk
Michael SiuConsultatDTU Biosustainmicsiu@biosustain.dtu.dk
Nanna SørensenMaster studentDTU Biosustain30 29 58 65nannas@biosustain.dtu.dk
Boglár GálStudent AssistantDTU Biosustainbgal@biosustain.dtu.dk
Thomas Meltofte EriksenConsultantDTU Biosustainthoeri@biosustain.dtu.dk
Bo Skjold LarsenVicedirektørDTU Biosustain45 25 80 08bsl@biosustain.dtu.dk
Morten Otto Alexander SommerScientific DirectorDTU Biosustain21 51 83 40msom@biosustain.dtu.dk
Mads Gleerup ChristensenIT ManagerDTU Biosustain93 51 14 02mgle@biosustain.dtu.dk
Morten NørholmSenior ResearcherDTU Biosustain45 25 80 26morno@biosustain.dtu.dk
Jens William KindtlerChief Business OfficerDTU Biosustain20 48 90 49jwki@biosustain.dtu.dk
Xinglin JiangResearcherDTU Biosustain40 49 74 19xinji@biosustain.dtu.dk
Gitte MejlhartSection SecretaryDTU Biosustain40 25 54 70gimej@biosustain.dtu.dk
Ann Fink JensenLaboratory TechnicianDTU Biosustain31 72 28 55anfije@biosustain.dtu.dk
Christina LenhardLaboratory TechnicianDTU Biosustain25 53 88 26chlen@biosustain.dtu.dk
Betina Helle SchytteSecretariat ManagerDTU Biosustain93 51 14 26behes@biosustain.dtu.dk
Ivan MijakovicProfessorDTU Biosustain+46709828446ivmi@biosustain.dtu.dk
Etem CukadarogluOperative procurement, goods receptionistDTU Biosustain93 51 02 95etemc@biosustain.dtu.dk
Lise-Lotte ChristensenLaboratory TechnicianDTU Biosustain25 78 36 04liloch@biosustain.dtu.dk
Simon ShawSoftware EngineerDTU Biosustain93 51 11 19sisha@biosustain.dtu.dk
Daniel Christoph VolkeResearcherDTU Biosustain93 51 19 87chdavo@biosustain.dtu.dk
Andreas WorbergChief Commercial OfficerDTU Biosustain93 51 89 00andwor@biosustain.dtu.dk
Oliwia VuksanovicLaboratory TechnicianDTU Biosustain93 51 35 33olidur@biosustain.dtu.dk
Minkle JainLead Engineer DownstreamDTU Biosustain21 79 91 25minj@biosustain.dtu.dk
Lea Gram HansenPostdocDTU Biosustainleahan@biosustain.dtu.dk
Vanessa Emily ReesPostdocDTU Biosustain93 51 07 99vanree@biosustain.dtu.dk
Katrine ZeebergPostdocDTU Biosustainkatze@biosustain.dtu.dk
Tue Sparholt JørgensenPostdocDTU Biosustain93 51 09 23tuspjo@biosustain.dtu.dk
Lachlan Jake MunroPostdocDTU Biosustainlajamu@biosustain.dtu.dk
Caressa Mystique RobinsonUCSDDTU Biosustaincamyro@dtu.dk
Mojtaba SamoudiUCSDDTU Biosustainmojsam@dtu.dk
August Emil Vahr Bjarnø LauridsenIT SupporterDTU Biosustain93 51 10 97auvblau@biosustain.dtu.dk
Natalia PutkaradzePostdocDTU Biosustain93 51 16 44natput@biosustain.dtu.dk
Hongbin ZhangSenior ResearcherDTU Biosustain93 51 16 70honzha@biosustain.dtu.dk
Daniela RagoSenior Analytical ChemistDTU Biosustain93 51 18 51danrag@biosustain.dtu.dk
Nicolas KrinkPostdocDTU Biosustain2821481nkrink@biosustain.dtu.dk
Akbar Espaillat FernandezVisiting PostdocDTU Biosustain+46 730 388 465akesfe@biosustain.dtu.dk
Mads Lausen NielsenPostdocDTU Biosustain25 67 87 27madsln@biosustain.dtu.dk
Anne Loch Gøbel JensenVisiting PhD StudentDTU Biosustain30 59 43 81annelo@biosustain.dtu.dk
Fang DongPostdocDTU Biosustain+4915257512840fdong@biosustain.dtu.dk
Maria Pals BendixenVisiting PhDDTU Biosustainmapabe@biosustain.dtu.dk
Agnieszka LitomskaPostdocDTU Biosustain+49 1766 6731 984agnlit@biosustain.dtu.dk
Soumendu DasguptaPostdocDTU Biosustain93 51 88 79soudas@biosustain.dtu.dk
Amelia GreenCopenhagen Bioscience PhD Programme CoordinatorDTU Biosustain93 56 53 62amanng@biosustain.dtu.dk
Hanna Constanza Müller EsparzaPostdocDTU Biosustain50 30 44 94hacome@biosustain.dtu.dk
Filipa Bica SimõesVisiting PostdocDTU Biosustain93 51 12 35filisim@biosustain.dtu.dk
Angelika SemmlerSenior Analytical ChemistDTU Biosustainangsem@biosustain.dtu.dk
Khem Bahadur AdhikariAnalytical ChemistDTU Biosustainkhbaad@biosustain.dtu.dk
Joshua EvansGroup LeaderDTU Biosustainjoshuae@biosustain.dtu.dk
Marcus WäneskogPostdocDTU Biosustainmarcusw@biosustain.dtu.dk
Tobias Stenbæk BroCommunications OfficerDTU Biosustain93 51 07 54tobiasb@biosustain.dtu.dk
María Álvarez ArévaloResearch AssistantDTU Biosustainmaralv@biosustain.dtu.dk
Kim WejendorpR&D ChefDTU Biosustain93 51 35 81kimwej@biosustain.dtu.dk
Riccardo MilanesiVisiting PhDDTU Biosustainricmila@biosustain.dtu.dk
Ivar de JongVidenskabelig assistentDTU Biosustainivdejo@biosustain.dtu.dk
Carolina Cano-PrietoPostdocDTU Biosustaincacapr@biosustain.dtu.dk
Deniz EtitResearch AssistantDTU Biosustaindenetit@biosustain.dtu.dk